Artykuły w dziale
Udany związek

5 zasad udanego związku
Granice tolerancji w związku
Polskie randki w Irlandii
Prezent dla faceta
Czym jest miłość
Jak powiedzieć "kocham cię"
Przyjaźń w związku
Zazdrość - zdrowy objaw czy choroba?
Dlaczego zdradzamy?
Życie w samotności
Jak zakończyć związek
Czy warto się mścić?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


5 zasad udanego związku

Każdy singiel marzy o udanym związku, a później każda para chciałaby, żeby ich związek był jak najlepszy. Życie rządzi się swoimi prawami, jednak jest kilka zasad, które mogą poprawić jakość Waszych relacji i sprawią, że będziecie się cieszyć dobrym związkiem.Zależy Ci aby łączące Was uczucie było równie mocne jak na początku znajomości? Zbudowanie udanego związku z partnerem poznanym na Randki24.pl, wbrew pozorom nie jest takie trudne jak by się mogło wydawać. Wymaga to wzajemnej systematycznej pracy nad łączącą Was relacją. Ta praca nad związkiem ma ten atut, że należy do przyjemnych. O miłość trzeba po prostu dbać. Osoby szczęśliwe w swoich związkach mają swoje wypracowane zasady, które pomagają pielęgnować łączce ich uczucie. Nie dajcie się rutynie. Bądźcie nie tylko ze sobą ale także dla siebie. Troszczcie się o to co Was połączyło.

Zasady udanego związku

Rozmowa. Codzienna, na każdy temat.

Pamiętasz te początki, kiedy wprost nie mogliście się nagadać. Tyle interesujących tematów poruszaliście. Chcieliście wiedzieć o sobie jak najwięcej. Rozmawialiście ze sobą bardzo dużo. Wszystko, co miał do powiedzenia partner było takie interesujące. Jednak z czasem tej rozmowy stało się coraz mniej. Dobrze się już znacie, zdanie partnera nie jest już takie ciekawe. Omawiacie tylko najważniejsze, bieżące sprawy związane z domem i obowiązkami. A reszta? Jej nie ma. Tymczasem codzienna rozmowa jest ogromnie ważna dla związku. Pracujcie nad tym. To, że jesteście ze sobą dłuższy czas wcale nie znaczy, że nie macie już o czym rozmawiać. Opowiadajcie sobie jak Wam minął dzień, dzielcie się tym co lubicie, co Was fascynuje. Przecież co rusz odkrywamy nowe rzeczy.

Jeśli coś Ci się w Waszej relacji nie podoba, nie unikaj tematu. Tu także jest potrzebna rozmowa. Dzięki niej możecie naprawić wiele rzeczy, które w Waszym związku szwankują. Przemilczenie tematu niczego nie załatwi. Udana relacja opiera się na szczerości i zrozumieniu.

Szacunek i wsparcie dla siebie nawzajem.

To niby takie oczywiste ale tak często o tym zapominamy. Te przytyki, które sobie robimy, te drobne złośliwości, które rzucamy do siebie gdy partner nas zdenerwuje. Gniew nie wnosi niczego, a jedynie niszczy związek. Wspierajcie się w codziennych działaniach, w realizacji marzeń i planów. Bądźcie dla siebie oparciem. W związku rób dla partnera to samo czego od niego oczekujesz. Taka prosta zasada, a działa znakomicie.

Wspólne plany. Wspólne cele.

Nie ma co ukrywać, osobom które mają podobne plany i cele łatwiej jest zbudować udany związek. Dlatego dobrze jest je poznać już na początku znajomości. Oczywiście sztuka kompromisu jest tu bardzo ważna. Ale nie ukrywajmy, w życiu nie zawsze można iść na kompromis. Jeśli Ty chcesz mieszkać w domu na wsi, a druga osoba widzi się tylko w dużym mieście to trudno będzie Wam na dłuższą metę zbudować udany związek. Oczywiście każde może mieć swoje indywidualne marzenia ale cele życiowe muszą mieć wspólny mianownik. W udanym związku trzeba uwzględniać oczekiwania obydwu stron.

Drobne przyjemności

Niewiele trzeba aby okazać drugiej osobie uczucie. Drobne gesty okazywane sobie codziennie potrafią zrobić wiele dobrego dla łączącego Was uczucia. Niepozorny buziak na dzień dobry sprawi, że będziecie o sobie ciepło myśleć przez cały dzień. Kwiaty kupione jej bez okazji, ciepła herbata gdy on wraca zmarznięty do domu, relaksujący masaż po ciężkim dniu, śniadanie przyniesione do łóżka w niedzielny poranek. Postaw na proste gesty, które pokazują, że zależy Ci na drugiej osobie.

Także wspólne rytuały bardzo Was do siebie zbliżą. Niech to będzie coś na co oboje czekacie. Nie musi być nadzwyczajne czy wymyślne, ot choćby cotygodniowy wypad do kina, kawiarni czy aquaparku. Taki czas, który spędzacie razem tylko ze sobą, w sposób jaki najbardziej lubicie. Tak się buduje udaną relację.

Partnerzy i najlepsi przyjaciele

Tworząc związek starajcie się być dla siebie nie tylko partnerami ale także najlepszymi przyjaciółmi. Niech to partner będzie pierwszą osobą, z którą chcesz się dzielić wszystkim tym co się dzieje w Twoim życiu. Tym co dobre i co złe. Udany związek to nie tylko miłość, romantyzm i seks. To przede wszystkim partnerstwo oparte na silnym fundamencie jakim jest przyjaźń.Dowiedz się wszystkiego o zdradzie
>>> Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności