Artykuły w dziale
Z życia wzięte

Ryzykowna niespodzianka
Nietypowe oświadczyny
Skąpstwo bez granic
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Historie z życia wzięte

W internecie na przeróżnych forach i grupach dyskusyjnych krąży pełno śmiesznych i intrygujących historii na tematy damsko-męskie.

Dotyczą właściwie wszystkich sfer życia o.

Nie boimy się odważnie i bez skrępowania pisać o miłości, podrywaniu i seksie, ale także o przyjaźni i życiu w stałym związku.

Co znajdziecie w tym dziale?

Ryzykowna niespodzianka - czyli o tym, jak niespodzianka przygotowana przez rodzinę, w zmowie z młodą sekretarką, może doprowadzić mężczyznę do kompromitujęcej wpadki.

Nietypowe oświadczyny - zasłyszana w sieci opowieść o tym, jak zdecydowanie nie należy się oświadczać. Punkt obowiązkowy dla mężczyzn, których czasem ponosi fantazja.

Skąpstwo bez granic - czyli do jakich absurdów są w stanie posunąć się ludzie, dla których oszczędzanie stało się chorobliwą obsesją.Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności