Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Dbaj o swój wygląd

Autor: Barbara Śnieżek

Wygląd jest bardzo ważny. Nie najważniejszy, aczkolwiek ma duże znaczenie.

W dużej mierze to właśnie on decyduje czy podejdzie do Ciebie mężczyzna. Mało który facet oglądnie się za kobietą całkowicie zaniedbaną. I tu liczy się pierwsze wrażenie. On po wyglądzie może przypisać Ci różne cechy osobowości.

Zawsze ubieraj się w ciuchy dobrane do sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Jeśli wychodzisz z facetem na randkę, nie zakładaj na siebie dresów, w których zwykle biegasz wieczorem.

Strój dopasuj również do wieku. Jeśli jesteś młoda, nie ubieraj się jak dorosła kobieta.

Ale przede wszystkim staraj ubierać się i wyglądać jak najbardziej kobieco. Mężczyźni zwracają uwagę na to jak kobieta wygląda oraz jak jest ubrana.

Nie musisz wydawać całej wypłaty, by dobrze wyglądać. Wystarczy, że odpowiednio dobierzesz ciuchy do swojej figury oraz zaopatrzysz się w różne dodatki, które dodadzą Ci uroku.

Tak naprawdę nie ma brzydkich kobiet. Te które tak uważają są po prostu zaniedbane.

Często takie kobiety nie są pewne siebie i nie czują się kobieco. Jeśli ostatnimi czasy odsunęłaś swój wygląd na dalszy plan, zmień to. Zawsze bądź zadbana i przygotowana.

Nigdy nie wiadomo na kogo się napotkasz. Musisz dbać o siebie jeśli chcesz podobać się mężczyznom. Większość z nich to wzrokowcy. Dlatego podkreślaj swój wygląd różnymi dodatkami. Najlepiej, by rzucały się w oczy.

Jednak uważaj żeby z nimi nie przesadzić, bo efekt końcowy może być inny niż planowany.

Proponuję Ci również zaopatrzyć się w buty na obcasie. Jeśli nigdy dotąd nie chodziłaś w takim obuwiu, radzę Ci przećwiczyć chodzenie w domu zanim wyjdziesz między ludzi. Takie buty dodają kobiecości i od czasu do czasu powinnaś je założyć.

Ubieraj się kobieco i strojem podkreślaj swoje kształty. Przede wszystkim dbaj o siebie, bo "jak Cię widzą, tak Cię piszą". A na początku znajomości wygląd ma duże znaczenie.Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności