Artykuły w dziale
Życie intymne

Jak pielęgnować namiętność na odległość
10 najdziwniejszych fetyszy
Czy i jak stosować lubrykanty
Czy rozmiar ma znaczenie
Walczymy o sprawność seksualną
Jak podnieść temperaturę w sypialni
Chirurgia intymna - labioplastyka
Czym jest kamasutra
Jak sie całować
Feromony - prawda czy mit?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


10 najdziwniejszych fetyszy, o istnieniu których nie mieliście pojęcia

Stopy, skóra i lateks, wiązanie partnerki lub partnera – te fetysze już znacie. Czas na odkrycie takich, o których istnieniu raczej nie słyszeliście. Oto one.Są takie zakamarki ludzkiego umysłu, które w sprawach dotyczących seksu czasem ciągną nas do rzeczy dziwnych i nieoczywistych. Niekiedy dzieje się tak, że pobudzenie seksualne jest warunkowane kontaktem z taką „rzeczą” - mówimy wtedy o fetyszyzmie. Fetyszem może być zarówno obiekt fizyczny, jak i wykonywanie pewnych czynności, zapach lub też fantazje na temat określonego zjawiska. Oto najmniej znane postacie fetyszyzmu.

1. Głaskanie męskiej łysiny

Kto by pomyślał, że może to dawać aż taką przyjemność!

2. „Wodny” seks

Wodny, czyli taki, któremu towarzyszy woda. Może to być padający deszcz, albo szum morskich fal albo chociażby poranny prysznic.

3. Oglądanie siebie w lustrze

Ten rodzaj fetyszu jest dość niebezpieczny, gdyż może prowadzić do narcyzmu lub skoptofilii (podglądania innych ludzi).

4. Włosy partnera/partnerki

Pobudzenie daje patrzenie na włosy. Uwaga: nie tylko te na głowie.

5. Łaskotki

Ten rodzaj fetyszyzmu może przybierać dwie formy: łaskotania kogoś lub o bycia łaskotanym w trakcie seksu.

6. Musi być duży

Są kobiety, które podniecają się wyłącznie na widok penisów dużych rozmiarów i to w dużej mierze wpływa na osiągnięcie przez nie spełnienia seksualnego. Panowie, nie martwcie się, jest na to sposób: Penirium. Koniecznie wypróbujcie!

7. Tylko z ubraniem

Seks w ubraniu? Ale jak to? Tak właśnie – u niektórych podniecenie wywołuje to, że partner/partnerka jest ubrana od stóp do głów.

8. Schody

Wydaje się, że łóżko jest najbardziej komfortowym miejscem na seks, ale niektórzy wolą np. schody. Im wyżej, tym lepiej!

9. Zabawa balonami

Tutaj powiedzenie „Kręcą mnie balony” nabiera zupełnie innego znaczenia… Chodzi oczywiście o czerpanie przyjemności seksualnej z pompowania i pękania balonów.

10. Jaszczurki

To według nas najbardziej osobliwy fetysz. Mianowicie, satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez…uwaga…lizanie jaszczurek. Szok i niedowierzanie, prawda?

Czy fetyszyzm jest czymś złym? Nie, jeśli nie prowadzi do niebezpiecznych zachowań i nie krzywdzi drugiej osoby. Zawsze będzie natomiast czymś nietypowym. Czymś, co ogranicza znalezienie prawdziwej miłości i czerpanie satysfakcji z seksu z drugim człowiekiem. Bo tak naprawdę granica tego, czy jest to jeszcze normalne, czy już nie - szczególnie w oczach innych - jest bardzo cienka. Dlatego w tym obszarze ważne jest, aby być szczerym i nie kryć się ze swoimi preferencjami seksualnymi, mówić o nich i próbować dogadać się z drugą stroną.

Sprawdzone sposoby na niesamowite wrażenia
>>> Sprawdź ofertę, kliknij tutaj <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności