Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Jak poderwać chłopaka


OWIŃ GO
WOKÓŁ PALCA
W poprzednim artykule opisaliśmy najważniejsze wskazówki dla facetów, którzy mają ambicję zostać skutecznymi podrywaczami. Doskonale wiadomo, że nie zawsze idzie im rewelacyjnie i często mają trudności ze zrozumieniem kobiecej psychiki.

W ramach równouprawnienia postanowiliśmy zamieścić w naszym serwisie podobne porady dla dziewczyn. Obiegowe opinie głoszą, że to faceci częściej są stroną inicjującą podryw. Nic bardziej mylnego. Wiemy przecież doskonale, że bardzo często to właśnie kobiety, w mniej lub bardziej subtelny sposób prowokują do podjęcia działania.

Podobnie jak przy lekturze porad dla facetów, pamiętajmy o tym, że każdy przypadek jest inny i nie ma jedynej, uniwersalnej metody na zdobycie chłopaka. Możemy jednak przypomnieć kilka podstawowych zasad.

Co zrobić, żeby zdobyć faceta?

Po pierwsze, pozostań spokojna - Amerykanie mawiają "stay cool" i mają rację. Ta złota myśl sprawdza się przy wielu okazjach, a jedną z nich jest właśnie podryw. Kobietom, zdecydowanie bardziej niż facetom, nie wypada zachowywać się zbyt emocjonalnie. Oczywiście dotyczy to tylko początkowego etapu - zawierania znajomości, pierwszych rozmów itd. Kobieta zbyt entuzjastycznie nastawiona do faceta może zostać przez niego uznana za dziwną, łatwą, a przede wszystkim, po prostu mniej atrakcyjną dlatego, że jest w zasięgu ręki i nie trzeba o nią walczyć.

Po drugie, słuchaj go i spróbuj zrozumieć - faceci lubią dużo mówić. Najczęściej o sobie. Nie zawsze jest to ciekawe, ale jeśli zależy Ci na danym egzemplarzu, wysłuchaj jego historii, a może nawet delikatnie go pochwal. Nie przesadzaj, pamiętaj o punkcie pierwszym.

Po trzecie, pamiętaj, że to on musi się starać - nie rób nic na siłę, nie bądź natarczywa, nie narzucaj się. Dlaczego? Patrz punkt pierwszy. To jemu ma zależeć, to on powinien być stroną inicjującą. A przynajmniej powinien w to wierzyć.

Po czwarte, dowiedz się czegoś o nim - kobiety dużo lepiej niż mężczyźni są w stanie rozpoznać teren przed próbą opanowania go. Jeśli zależy Ci danym egzemplarzu, spytaj o niego koleżanki, kolegów. Dowiesz się wielu cennych informacji, które pomogą Ci go zdobyć. Uważaj, musisz być dyskretna.

Po piąte, zachowuj się odpowiednio do okazji - podobna rada pojawiła się w artykule z poradami dla facetów, ale jest chyba jeszcze bardziej cenna w przypadku kobiet. Mężczyźnom bardzo zależy im na tym, żeby kobieta spełniała ich oczekiwania. Żartobliwie określa się to powiedzeniem, że kobieta w domu powinna być matką i gospodynią, w towarzystwie damą, a w sypialni... mniejsza o to. W każdym razie, pamiętaj o tym, że w klubie wolno Ci dużo więcej niż w trakcie spotkania z jego kolegami (a tym bardziej rodzicami).

Po szóste, zawsze bądź olśniewająca - szczególnie na początku znajomości staraj się nie odkrywać przed nim swoich słabości. Im dłużej będzie wierzył, że jesteś piękną dziewczyną z obrazka, tym większa szansa, że pozostanie Twój. Makijaż, ciuchy, perfumy to nie wszystko, pamiętaj też o odpowiednim zachowaniu. Uważaj przy tym, żeby nie popaść w przesadę i sztuczność. Zabawa we flirt, uwodzenie i podrywanie nie musi oznaczać do przesady udawania kogoś, kim nie jesteś.

Czego lepiej przy facecie nie robić

Po pierwsze, nie bądź wulgarna - mężczyźni generalnie nie lubią wulgarnych kobiet. Nie lubią w ich wykonaniu przeklinania, przesadnego picia itd. Uważaj też z podkreślaniem swojej kobiecości. Zbyt ostantacyjne zachowanie, makijaż i ubranie mogą zaszkodzić. Istnieją oczywiście mężczyźni, którzy poszukują takich "żylet". Zastanów się dobrze czy na pewno warto się z nimi zadawać.

Po drugie, nie szukaj księcia z bajki - daj facetowi szansę. Jeśli nie spełnia któregoś z Twoich wymogów odnośnie wyglądu, usposobienia czy zachowania, spróbuj przynajmniej chwilę z nim pogadać. Kobiety mają tendencję do poszukiwania wymarzonego rycerza, który przyjedzie do nich na białym rumaku. Takich ideałów nie ma.

Po trzecie, bądź wybredna - zdajemy sobie sprawę, że to całkowite przeciwieństwo poprzedniej porady. Mimo to jest to też najprawdziwsza prawda. Kobiety, które zadają się z podejrzanymi typkami, najczęściej tego potem żałują. Zanim więc zdecydujesz się na danego faceta, przemyśl dobrze, czy chcesz mieć z nim cokolwiek wspólnego.

Po czwarte, upewnij się, że oczekujecie tego samego - flirt i podryw to subtelna gra niedomówień, kiedy często nie do końca wszystko jest jasne. Zdarza się często, że obie strony nie mają tych samych oczekiwań odnośnie danej sytuacji. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, nie zawsze prawidłowo odbierają sygnały płynące ze strony płci przeciwnej. Zwyczajny, kobiecy taniec może zostać odebrany przez faceta jako odważna zachęta do czegoś więcej. Z drugiej strony, mężczyzna, który chce być uprzejmy i delikatny, może być przez kobietę oceniony jako mało zdecydowany albo nieśmiały. Jeśli źle ocenimy sytuację, możemy popełnić błąd przy kolejnych etapach znajomości.

Po piąte, nie plotkuj - jeśli zależy Ci na danym chłopaku, staraj się nie mówić o nim za dużo z osobami, do których nie masz pełnego zaufania. Plotki roznoszą się szybko, często mogą trafić do samego zainteresowanego. Jeśli Twój wymarzony chłopak dowie się, co się dzieje, może się to skończyć różnie. W najlepszym wypadku stracisz element zaskoczenia, w najgorszym wredni plotkarze przeinaczą Twoje wypowiedzi i może się skończyć nieporozumieniem.

Pamiętaj, że nic nie musisz


ROZSZYFRUJ
MĘŻCZYZN
Wiele kobiet zapomina, że zawieranie znajomości z chłopakiem to żaden obowiązek. Często presja otoczenia sprawia, że dziewczyna, która nie ma chłopaka jest postrzegana jako niepopularna i mało kobieca.

Oczywiście, nic bardziej mylnego. Lepiej nie spotykać się z nikim, niż spotykać się z kimś, kto na Ciebie nie zasługuje. To samo dotyczy sposób spędzania czasu i sytuacji, w których do ewentualnego podrywu może dojść. Jeśli nie podoba Ci się atmosfera dyskoteki czy pubu (bo np. nie pijesz alkoholu), poszukaj interesujących facetów gdzieś indziej, chociażby w bibliotece czy na koncercie.

Ważne przy tym wszystkim jest to, żeby robić to, na co naprawdę ma się ochotę i czego nie będzie się potem żałowało.

Z reguły wystarczy trochę swodoby, dystansu do samego siebie i odrobina doświadczenia. A doświadczenie zdobywa się najlepiej na błędach... więc nie obawiajmy się też ewentualnych porażek. Powodzenia!<<< powróć do strony głównej działu PodrywManipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności