Artykuły w dziale
Życie intymne

Jak pielęgnować namiętność na odległość
10 najdziwniejszych fetyszy
Czy i jak stosować lubrykanty
Czy rozmiar ma znaczenie
Walczymy o sprawność seksualną
Jak podnieść temperaturę w sypialni
Chirurgia intymna - labioplastyka
Czym jest kamasutra
Jak sie całować
Feromony - prawda czy mit?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Chirurgia intymna coraz bardziej popularna

O chirurgi intymnej słyszało wiele kobiet i co najważniejsze - wiele z nich coraz odważniej potrafi o niej rozmawiać. Zabiegi przeprowadzane w sferach intymnych kobiet przestały być tematem tabu, a także przedmiotem do spekulacji o ich zasadności i bezpieczeństwie. Dzisiejszy postęp medycyny oferuje szeroką gamę zabiegów korekcyjnych i upiększających, by sprostać potrzebom każdej kobiety. Zabiegi chirurgii intymnej można podzielić na dwa podstawowe – labioplastykę i vaginoplastykę.


Wielkość i kształt ma znaczenie

Labioplastyka to wszelkie zabiegi skierowane na poprawę wyglądu, kształtu i wielkości warg sromowych. Zazwyczaj decydują się na nie kobiety, które w przeszłości zostały mamami, a ich ciało nie powróciło do pierwotnych kształtów. Dzięki innowacyjnym zabiegom mogą bez problemu znów cieszyć się doskonałą jakością życia seksualnego. Nowoczesna labioplastyka to połączenie przede wszystkim działania laserów i radiochirurgii estetycznej. Idealnym rozwiązaniem jest zabieg Pelleve Platinum, który oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Esteticmed działająca w Bydgoszczy i Częstochowie. Polega on na przywracaniu wargom sromowym kształtu lub nadawaniu im zupełnie nowej formy, jeśli pacjentka nie jest zadowolona z ich aktualnego wyglądu. Czynność ta jest wykonywana przy znieczuleniu miejscowym. W zabiegu wykorzystuje się tkankę tłuszczową klientki, która jest zazwyczaj pobierana z jej brzucha. Okres rekonwalescencji, jak przekonują specjaliści, trwa zazwyczaj od 4 do 6 tygodni - po tym czasie pacjentka może powrócić do pełni życia intymnego.

Powrót do naturalnych kształtów

Nowoczesna ginekologia estetyczna pomaga także w skutecznym odzyskiwaniu komfortu życia seksualnego, który może zostać zachwiany np. po urodzeniu dziecka. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników – długość i intensywność porodu, sposób przygotowania kobiety do narodzin dziecka, wielkość dziecka i, przede wszystkim, fizjologia kobiety. Po porodzie ściany pochwy nie zawsze wracają do wcześniejszego kształtu, a co za tym idzie - zbliżenia nie są już tak intensywne jak wcześniej. Kobiety dążą do tego, by czerpać jak najwięcej przyjemności z każdego kontaktu cielesnego, a ginekologia estetyczna stwarza wiele możliwości, by im w tym pomóc. Vaginoplastyka to zabieg z zakresu mikrochirurgii, który poprawia zarówno napięcie ścianek pochwy, jak i ich szerokość. Kobieta może odczuć zalety już po ok 4-6 tygodniach, bo tyle trwa standardowy okres rekonwalescencji po zabiegu. Co najważniejsze, nie ma potrzeby przebywania w klinice dłużej niż 48 godzin - po tym czasie może powrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie, stosując się jedynie do zaleceń lekarzy. Zalet zabiegów z zakresu vaginoplastyki jest zdecydowanie więcej; możesz o nich przeczytać na stronie: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/chirurgia-intymna.

Szybko, ale bezpiecznie!

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej łączy fakt, że nie zmuszają kobiet do zmiany dotychczasowego stylu życia i nie stawiają ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu. Nowoczesne zabiegi przy użyciu specjalistycznego sprzętu pozwalają przeprowadzić zabiegi szybko, a co najważniejsze - małoinwazyjnie, dzięki czemu znacznie zawęża się możliwość wystąpienia komplikacji po zabiegu. Proste procedury i jasne zalecenia lekarzy przyspieszają proces powrotu do zdrowia, dzięki czemu już po kilku dniach pacjentki zapominają o pobycie w klinice. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgi intymnej nie stanowią już tajemnic, wystarczy zatem wybrać ten idealny dla siebie.<<< powróć do strony głównej działu Życie intymne

Sprawdzone sposoby na niesamowite wrażenia
>>> Sprawdź ofertę, kliknij tutaj <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności