Artykuły w dziale
Życie intymne

Jak pielęgnować namiętność na odległość
10 najdziwniejszych fetyszy
Czy i jak stosować lubrykanty
Czy rozmiar ma znaczenie
Walczymy o sprawność seksualną
Jak podnieść temperaturę w sypialni
Chirurgia intymna - labioplastyka
Czym jest kamasutra
Jak sie całować
Feromony - prawda czy mit?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Jak pielęgnować namiętność, gdy przebywacie daleko od siebie?

Pary przebywające daleko od siebie mają teraz dostęp do wielu sposobów na podtrzymywanie erotycznej więzi. Wystarczy odrobina kreatywności i nowoczesna technologia, by pielęgnować namiętność nawet, gdy dzielą Was setki kilometrów.Jak flirtować na odległość?

Rozłąka bywa prawdziwym wyzwaniem dla związku, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i seksualnym. Oba te aspekty wymagają od obojga partnerów poświęcenia uwagi potrzebom drugiej osoby nawet przy największym natłoku obowiązków. Koniecznie trzeba czasem oderwać się od własnych spraw, by przypomnieć partnerowi lub partnerce, że o nim/niej nie zapomnieliśmy.

Pamiętajcie o flircie! Jego podstawą mogą być chociażby sugestywne SMS-y. Ich zawartość nie musi nawet wychodzić poza delikatne, acz zrozumiałe aluzje (choć typowe sprośności też są mile widziane!). Warto uwzględnić w nich to, co unikalne dla Waszego związku – wspomnienia z najbardziej namiętnych zbliżeń, ulubione powiedzonka czy fantazje. Wszystko, by przypominać sobie nawzajem o wspólnej więzi i rozpalać wyobraźnię.

Od SMS-ów można przejść do gorącej rozmowy telefonicznej. Może zacząć się niewinnie, choćby od pogody czy pracy, ale skierowanie rozmowy na odpowiednie tory wcale nie powinno być trudne. Wystarczy zapytać drugą osobę, w co jest teraz ubrana, co ma pod ubraniem czy jak pachnie, albo niby mimochodem wspomnieć o tym, jak świetnie było ostatnim razem...

Nawet nie zorientujecie się, jak oboje będziecie niesamowicie podnieceni... i pełni tęsknoty za sobą nawzajem. Pamiętajcie, że im więcej uwagi poświęcicie flirtowi na odległość, tym namiętniej będziecie uprawiać seks, gdy znowu się spotkacie.

Seks na odległość z nowoczesną erotyczną zabawką

Od dobrych kilku lat pary bawiące się w seks na odległość chętnie wykorzystują kamerki internetowe. Tutaj już nie jest potrzebna wyobraźnia – można nie tylko usłyszeć partnera lub partnerkę, ale i dokładnie obserwować to, co robi ze swoim ciałem, patrząc jej lub jemu w oczy...

Jeżeli jednak uważacie, że trzeba ograniczać się do oglądania i rozmowy, bardzo się mylicie! Od jakiegoś czasu prawdziwym hitem, jeśli chodzi o seks na odległość, są gadżety erotyczne firmy Lovense. Jednym z nich jest dostępny w ofercie sklepu erotic-med.pl niewielki wibrator Lush, którym można sterować na odległość za pomocą aplikacji w smartfonie. Wystarczy połączenie z siecią wi-fi.

Nietrudno wyobrazić sobie, jak dużo możliwości taki gadżet daje w trakcie zabaw na odległość! Kobieta może umieścić go w sobie i pozwolić partnerowi kontrolować wibracje, które mogą być zarówno delikatne, jak i bardzo intensywne (ustawiony na maksymalny tryb, Lush jest jednym z najmocniejszych wibratorów na rynku!). Świadomość, iż możesz dostarczać przyjemności partnerce lub partner daje ją Tobie, czyni seks na odległość wspaniałym sposobem na pielęgnowanie erotycznej więzi.

Pielęgnujcie więź, gdziekolwiek jesteście

Jak widać, w gruncie rzeczy pielęgnowanie związku na odległość pod wieloma względami przypomina codzienne życie obok siebie. Tutaj również trzeba poświęcać drugiej osobie uwagę, sprawiając, że czuje się szczególnie każdego dnia, i wykazać odrobiną fantazji. Jeżeli zadbacie o to, nawet będąc na przeciwległych końcach świata nie musicie bać się, ze Wasz związek straci na intensywności!

Sprawdzone sposoby na niesamowite wrażenia
>>> Sprawdź ofertę, kliknij tutaj <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności