Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


O czym rozmawiać na randce?

Autor: Barbara Śnieżek

Wiele kobiet przed randką zachodzi w głowę o czym w ogóle rozmawiać z facetem, którego ledwie znają. Chcą wypaść dobrze, dlatego obawiają się tej niezręcznej ciszy w trakcie rozmowy. Dla niektórych kobiet jest to naprawdę stresujące. Ale mam dla Was pocieszającą wiadomość. Mężczyźni również denerwują się przed randką i zastanawiają się jak wypadną. Myślą o czym rozmawiać z kobietą tak samo jak my.

Dla wielu kobiet największym problemem jest sama rozmowa z facetem. Bo o czym rozmawiać z kimś kogo właściwie się nie zna?

Czego unikać na randce?

- Unikaj rozmów o swoich byłych. Ty również nie musisz tego słuchać z jego strony. Jeśli zacznie mówić o swoich dawnych miłościach, zmień temat lub po prostu poproś go żeby o tym nie mówił.

- Nie opowiadaj za dużo o sobie. Kobieta powinna być nieco tajemnicza, zwłaszcza na pierwszej randce. Kiedy on nie wie o Tobie wszystkiego zaczyna zastanawiać się jaka naprawdę jesteś. On próbuje Cię rozszyfrować, a to skłania go do myślenia o Tobie.

- Nie obgaduj innych osób. To stawia Cię w złym świetle, a powinnaś robić wszystko co pozytywnie Cię przedstawi. Mówienie o swoich byłych i nieudanych związkach również negatywnie Cię przedstawia.

- Unikaj tematów politycznych oraz religijnych. Każdy ma inne poglądy, a takie tematy mogą tylko niepotrzebnie doprowadzić nawet do kłótni.

- Nie atakuj go pytaniami ani nie mów cały czas ze zdenerwowania. Nie pytaj o osobiste sprawy. Jeśli nastąpi chwila ciszy nie pytaj o czym myśli.

- Nie mów za dużo o seksie. Nawet w żartach. Oni zawsze biorą to na poważnie.

- Unikaj wulgaryzmów.

- Nie upijaj się na randce lub ogólnie przy facecie, na którym chcesz zrobić wrażenie. Po alkoholu atmosfera zwykle się rozluźnia ale pamiętaj, wszystko z umiarem. Twoim zadaniem jest kontrolować sytuację i wyjść z klasą, a upijając się to raczej niemożliwe. Unikaj również objadania się.

- Utrzymuj kontakt wzrokowy oraz często się uśmiechaj.

- Pokaż, że jesteś inteligentną kobietą. Nie mów od rzeczy ani nie zachowuj się jak "słodka idiotka".

O czym rozmawiać?

Na randce, zwłaszcza na pierwszej najlepiej rozmawiać na lekkie tematy. Umawiasz się z facetem, by go lepiej poznać, najwyżej ocenić jaką jest osobą i czy warto utrzymywać z nim znajomość, a nie myśleć o związku z nim. Nigdy nie przychodź na randkę z nastawieniem, że facet, z którym się umówiłaś będzie Twoim mężem. To jest błąd.

Faceci lubią mówić o sobie, dlatego daj mu się wypowiedzieć i nie przerywaj mu gdy coś mówi. Pytaj o jego zainteresowania i najlepiej znajdź wasze wspólne. O wiele łatwiej rozmawia się o czymś co nas interesuje. Rozmowa jest ciekawa i kolejne tematy same będą się tworzyły.Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności