Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Ogłoszenia matrymonialne

W dawnych, zamierzchłych czasach, kiedy nie było internetu, biura matrymonialne działały tradycyjnie. Trzeba było przejść się, porozmawiać z miłą panią (ewentualnie miłym panem), zostawić swoje dane i/lub wybrać osobę, z którą chciałoby się spotkać.

Obecnie sprawa jest dużo prostsza, wystarczy zalogować się do jednego z wielu serwisów randkowych i szaleć.

Znaleźć miłość przez internet?


ROZSZYFRUJ
MĘŻCZYZN
Od czasu do czasu dochodzą do nas wieści na temat udanych, długotrwałych związków zawieranych przez sieć. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę wzrastającą popularność serwisów randkowych.

Znajomości zawierane w internecie coraz częściej przenoszą się do świata rzeczywistego, co sprawia, że ten sposób poznawania nowych ludzi nie różni się zupełnie niczym od wszystkich innych.

Poszukiwanie prawdziwej miłości za pomocą komputera nie dziwi obecnie nikogo, choć wciąż "czatowanie" i przeczesywanie serwisów randkowych kojarzy się raczej z przygodami i romansami, niż z próbą stworzenia poważnego związku.

Uwaga na zagrożenia

Bawiąc się w flirt przez sieć, powinniśmy zawsze pamiętać o jednej, fundamentalnej sprawie. Nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie.

Niezależnie od tego, jak piękne historie usłyszysz od drugiej osoby przez gg czy czat, nigdy nie ufaj w 100%. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jeśli cokolwiek wzbudza Twoją wątpliwość, na wszelki wypadek nie ryzykuj, nie angażuj się bardziej i nie pogłębiaj tej znajomości.


POZNAJ TAJNIKI
PODRYWU
Na niczego niespodziewających się poszukiwaczy wirtualnej miłości czekają różne niebezpieczeństwa. W najlepszym wypadku spotka nas rozczarowanie (gdy przystojny_brunet_27 okaże się w rzeczywistości otyłym podstarzałym tatusiem z niekompletnym uzębieniem). W najgorszym, możemy trafić na oszusta matrymonilanego lub osobę z poważnymi zaburzeniami psychicznymi.

Pamiętajmy też, że w różnego rodzaju serwisach pojawiają się anonse towarzyskie, które w rzeczywistości są ofertami seksualnymi. Prostytucja i sponsoring w internecie to niemalże codzienność. Nie byłoby może w tym nic groźnego, gdyby nie fakt, że w proceder ten bywają wciągane osoby, które sobie tego nie życzą.

Czy zatem warto bawić się przez sieć?

I tak, i nie. Jeśli jesteś osobą młodą, niedoświadczoną życiowo, postępuj bardzo ostrożnie w tego typu serwisach. Raczej nie publikuj swoich zdjęć, nie spotykaj się z nieznajomymi ludźmi.

Jeżeli natomiast masz duże doświadczenie i uważasz, że potrafisz słusznie ocenić drugiego człowieka... no cóż, wszystko jest dla ludzi.<<< powróć do strony głównej działu PodrywManipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności