Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Jak stać się pewniejszą siebie w rozmowie z mężczyzną?

Autor: Barbara Śnieżek

Często kobiety boją się rozmawiać z mężczyznami. Może nie tyle boją się co wstydzą. A ten strach jest całkowicie niepotrzebny i jedynie przeszkadza. Podczas rozmowy facet szybko, z łatwością zauważy czy kobieta jest nieśmiała, co dla wielu może świadczyć, że jest słabą i pokorną osobą.

Kobiety pewne siebie są ciekawsze bo nie boją się ryzyka i potrafią intrygować mężczyznę. Takie zdecydowanie bardziej podobają się facetom niż te nieśmiałe, które w wielu sytuacjach są przerażone.

Ale jak być pewną siebie, kiedy przy mężczyźnie nogi trzęsą się jak galareta?

Jeśli dotąd mało rozmawiałaś z mężczyznami, na początku możesz się denerwować (staraj się tego nie pokazywać). Później jednak rozmowa z facetem stanie się dla Ciebie normalną czynnością. Dlatego staraj się jak najwięcej rozmawiać z płcią przeciwną. Dzięki temu powiększysz swoją strefę komfortu i nie będzie Ci to sprawiało żadnych problemów. A jak z pewnością wiesz, trening czyni mistrza.

Często, kiedy się czegoś boimy, myślimy negatywnie i ustalamy w głowie najgorszy scenarjusz, który oczywiście przynosi porażkę. Nasze myśli mają duże znaczenie i często zamieniają się w rzeczywistość. Kiedy jesteś źle nastawiona do całej sytuacji, facet to wyczuje.Dlatego przede wszystkim nastaw się jak najbardziej pozytywnie.

Jeśli facet pierwszy do Ciebie podszedł i to on rozpoczął rozmowę to znaczy, że coś mu się w Tobie spodobało i przyciągnęło jego uwagę. Wtedy tym bardziej nie masz się czego bać, bo wiesz że on w jakimś stopniu jest Tobą zainteresowany. I powinnaś czuć się pewnie.

Rozmawiając z facetem do niczego nie jesteś zobowiązana. Podejdź do całej sytuacji na luzie. Nie myśl, że źle wypadniesz ani nie bój się, że powiesz coś głupiego. Każdemu się zdarza. I jeśli Tobie również się to przytrafi, postaraj się obrócić to w żart.

To, że rozmawiasz z mężczyzną nie znaczy, że na pewno coś z tego będzie. W ten sposób sprawdzasz jego charakter i jeśli fajnie się z nim rozmawia, dobrze się bawisz.Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności