Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Piosenki o miłości


OWIŃ GO
WOKÓŁ PALCA

ŻADNA CI SIĘ
NIE OPRZE
Miłość to najczęściej poruszany temat w każdej dziedzinie sztuki. Najbardziej chyba widoczna, a raczej słyszalna, jest w piosenkach.

Każdy z nas ma swoje ulubione piosenki o miłości i nie ma w tym absolutnie nic złego. Tym bardziej, że śpiewanie o tym pięknym uczuciu nie musi opierać się na bezmyślnym, powtarzanym ciągle "I love you". Piosenki o miłości bywają proste, ale też refleksyjne, smutne, intrygujące i wzruszające.

Przygotowaliśmy subiektywny spis najciekawszych piosenek o miłości. Poukładaliśmy je w kilka kategorii.

Po prostu miłość
- czyli prosto i bez komplikacji

T.love - I love you - po prostu, bez gadania, bez kombinowania, bez zbędnych metafor. Chyba nikt nie potrafi zaśpiewać tak prosto, a jednocześnie bezpretensjonalnie. Po prostu, "chce Ci powiedzieć I love you". Piosenka z przymrużeniem oka, ale na pewno szczera i trudno jej nie lubić.

The Beatles - She loves you - czyli typowe wczesnobeatlesowskie "łubudu" o miłości. Ona cię kocha, ona cię kocha, z taką miłością powinieneś być zadowolony. Może to nie najlepsze tłumaczenie, ale oddaje sens piosenki. Tę i wiele podobnych piosenek kochały i wciąż kochają miliony ludzi na całym świecie.

Kult - Do Ani - najpopularniejsze chyba wyznanie miłości polskiego rocka. Proste, mocne i dobitne słowa. Kazik Staszewski napisał i zaśpiewał to po raz pierwszy dla swoje żony.

Akurat - Lubię mówić z Tobą - krótki, prosty tekst, a mimo to pełny ciepła i refleksji. Najlepszy dowód na to, że warto ze sobą czasem pogadać.

Smutna miłość
- czyli piosenki o przegranych związkach

Radiohead - Creep - najpięknieszy chyba obraz niewierzącego w siebie mężczyzny, który w swoim mniemaniu nie dorasta kobiecie do pięt. Piosenka pełna miłości i żalu, a jednocześnie bólu i nienawiści.

Kobranocka - Kocham Cię jak Irlandię - szlagier sprzed lat. Niejedna niewiasta "znikała gdzieś w domu na Wisłą" przed nami, prawda, Panowie?

Archive - Again - subtelna, delikatna i nastrojowa opowieść o rozstaniu. Zdecydowanie najpiękniejsza piosenka zespołu, który ma u nas wielu fanów. Absolutnie warto posłuchać.

The Beatles - Yesterday - chyba nie ma człowieka, który nie znałby tej piosenki. Śpiewał ją nawet Jaś Fasola. Absolutny geniusz, Beatlesi w najlepszym wydaniu.

Sinead O`Connor - Nothing compares to you - pustka i ból po nieudanym związku. Piosenka nie taka wiekowa, a doczekała się już chyba miliona przeróbek. Najlepszy mimo wszystko oryginał.

The Rolling Stones - Angie - o tej piosence nie ma sensu pisać. Po prostu trzeba jej posłuchać. Jagger i spółka w najlepszym wydaniu.

Miłość z przymrużeniem oka
- czyli piosenki nie do końca poważne

Big Cyc - Shazza moja miłość - historia uczucia punkrockowca do gwiazdy disco polo. Ponoć cała sprawa miała finał w sądzie.

T-raperzy znad Wisły - Maxi Kaz - genialni T-raperzy w swoim największym hicie. Podrywacz z Ciechocinka nauczy Was, jak zdobywać kobiety.

Tymon - Wirtualna miłość - Tymon Tymański i Tranzystory, z genialnej ścieżki dźwiękowej do filmu Wesele. Piosnka o miłości przez internet, brutalnie przerwanej przez wirusy komputerowe.

Miłosne szlagiery
-czyli piosenki, które wszyscy kochają

Bryan Adams - Everything I do - Kevin Costner jako Robin Hood i Bryan Adams jako największy pieśniarz wszech czasów. Tak było w latach 90-tych. Miło powspominać.

Joe Cocker - You are so beautiful - jedna z najbardziej znanych piosenek o miłości. Doceni ją każdy, kto zaznał prawdziwego piękna.

Dean Martin - Everybody Loves Somebody - o panu Martinie można mówić wiele i różnie, ale z całą pewnością wpisał się on w historię muzyki. Tę piosenkę zna chyba każdy.

Stevie Wonder - Just Called To Say I Love You - niewidomy artysta Stevie Wonder dzięki tej piosence zawładnął sercami słuchaczy. Może czasem warto zadzwonić do kogoś i powiedzieć pare prostych słów?<<< powróć do strony głównej działu PodrywDowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności