Artykuły w dziale
Udany związek

5 zasad udanego związku
Granice tolerancji w związku
Polskie randki w Irlandii
Prezent dla faceta
Czym jest miłość
Jak powiedzieć "kocham cię"
Przyjaźń w związku
Zazdrość - zdrowy objaw czy choroba?
Dlaczego zdradzamy?
Życie w samotności
Jak zakończyć związek
Czy warto się mścić?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Polskie randki w Irlandii

Polonia w Irlandii jest liczną grupą, a zauważalny wzrost wyjazdów do tego kraju zaczął się po 2004 roku, czyli po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. W większości wyjazdy do Irlandii były spowodowane względami ekonomicznymi. Mimo tak dużej liczebności Polaków w Irlandii wiele osób czuje się tam samotnych, nie znają nikogo i mają trudności z zaaklimatyzowaniem się na miejscu. Polish Hearts to miejsce, w którym można poznać inne osoby z Polski, aktualnie przebywające w Irlandii.

Polish Hearts - poznaj Polaków z Twojej okolicy!

Serwis Polish Hearts jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego Polaka i Polki, którzy znaleźli się poza granicami naszego kraju. Umożliwia on poznanie swojej drugiej połówki, a także zaprzyjaźnienia się z kimś ze swoich okolic. To doskonały sposób na otwarcie się na nowe osoby i na powiększenie grona swoich znajomych. Polskie Serca to także rozwiązanie dla osób nieśmiałych, które mają problemy z nawiązaniem kontaktu z przypadkowo spotkanymi osobami.

Proste działanie!

Polish Hearts wyróżnia proste działania, wyszukanie interesujących nas osób nie trwa dłużej niż kilkanaście sekund, a konto założyć można w jedynie 25 sekund! Na głównej stronie dostępne jest “Szybkie wyszukiwanie”, gdzie wybrać można interesujący nas przedział wiekowy oraz płeć. Po zarejestrowaniu się na portalu dostępna jest zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której można ustawić wyszukiwanie także według innych kryteriów, na przykład na podstawie stosunku do papierosów, wykształcenia czy figury.

Jakie informacje możesz znaleźć w profilu na Polish Hearts?

Polish Hearts jest internetowym serwisem randkowym dla osób, które nie poznały jeszcze swojej drugiej połówki w życiu realnym. Założenie konta jest bezpieczne i bezpłatne, a każdy profil można uzupełnić o dodatkowe informacje, dzięki którym osoby odwiedzające Twój profil będą mogły się dowiedzieć czegoś więcej o Tobie. Informację takie jak lokalizacja, wiek, stan cywilny, kolor oczu czy stosunek do palenia, opis “o mnie” sprawiają, że w kilka chwil można zdecydować, czy dana osoba wydaje się interesująca. W profilu umieścić można swoje zdjęcia.

Bezpieczne randkowanie

Serwis Polish Hearts to bezpieczny sposób na randkowanie z osobami, które tak jak Ty mieszkają w Irlandii. Portal umożliwia użytkownikom wymianę wiadomości, co jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż bezpośrednie podawanie swojego numeru telefonu.

Serwis Polskie Serca ma ponad milion użytkowników, a w zakładce “Historie naszych par” można zapoznać się z historiami szczęśliwych zakochanych, którzy poznali się przez http://www.polishhearts.ie/ Polish Hearts z Irlandii !<<< powróć do strony głównej działu Udany związekJak zwalczyć rutynę w związku
>>> Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności