Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Prezent dla chłopaka

Okazji do obdarowania swojego mężczyzny prezentem jest pełno. Urodziny, imieniny, rocznice, święta, walentynki... czasami po prostu brakuje pomysłów.

Kiedy nie wiemy, co kupić ukochanemu, nie wpadajmy w panikę. Wystarczy wiedzieć, gdzie poszukać inspiracji.

Przyjrzy się mu


BRAK POMYSŁU
NA PREZENT?
Po pierwsze, warto rzucić okiem na naszego faceta i dobrze się przyjrzeć, czym się otacza, co sprawia mu przyjemność. Bardzo często już na pierwszy rzut oka da się zauważyć pewne wskazówki.

Przykłady? To jasne, że grzecznemu chłopczykowi, chodzącemu pod krawatem nawet pod prysznic, nie kupimy najnowszej płyty Acid Drinkers. Zapalonemu koszykarzowi natomiast na pewno nie przydadzą się piłkarskie korki.

Wnikliwa obserwacja pomaga o tyle, że możemy kupić po prostu rzecz podobną do tych, które już posiada. Jeśli kolekcjonerowi płyt Bajmu kupimy jedyny brakujący album, z pewnością się z tego ucieszy.

Popytaj kolegów, koleżanki, rodzinę

Zdecydowanie warto zapytać znajomych i bliskich naszego chłopaka, o to co może mu się spodobać. Nawet jeśli jesteście ze sobą kilka lat, na pewno są ludzie, którzy mają większe doświadczenie w kupowaniu mu prezentów.

Wysonduj go

Bardzo często można w żartach, mimochodem podrzucić aluzję na temat prezentu. W takich sytuacjach zdarza się, że chłopak nieświadomi wydusi z siebie życzenie. Ważne przy tym jest to, żeby nie zepsuć niespodzianki.

Zapytaj go wprost

A może niespodzianka wcale nie jest konieczna? Jeśli Twój chłopak nie ma natury romantyka, być może bardziej ucieszy się ze spodziewanego i zapowiedzianego prezentu?

Jeśli zapowiedź usłyszy odpowiednio wcześnie, efekt może być niesamowity. Pamiętaj, że większość mężczyzn to duże dzieci, które nie grzeszą cierpliwością. Jeśli Twój chłop nie będzie mógł się doczekać prezentu, na pewno radość w momencie wręczania będzie imponująca.

Nie kupuj dla siebie, ale dla niego

Pamiętaj, że kupujesz prezent dla niego, a nie dla siebie. Kieruj się własnym wyczuciem, ale niekoniecznie tylko własnym gustem. W przeciwnym razie Twój chłopak może skończyć z piękną, różową koszulką albo słodkim pluszowym misiakiem, któremu po prostu nie mogłaś się oprzeć.

A przede wszystkim, nie traktuj tego śmiertelnie poważnie


BRAK POMYSŁU
NA PREZENT?
Pamiętaj, że prezent to tylko dodatek do świętowania określonej okazji. Nie traktuj go zbyt poważnie, staraj się po prostu sprawić mu radość. Nie nakręcaj się przesadnie. Dotyczy to zarówno zaangażowania emocjonalnego, jak i finansowego.

Pamiętaj, że przy kupowaniu prezentów nie chodzi o wydawanie pieniędzy. Zbyt drogi prezent może być najzwyczajniej w świecie kłoptliwy, bo prędzej czy później chłopak będzie musiał się zrewanżować.<<< powróć do strony głównej działu PodrywDowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności