Artykuły w dziale
Podryw

Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Prezent dla dziewczyny

Mężczyźni nie mają łatwego życia. Zakup prezentu dla kobiety to nie lada wyzwanie nawet dla najlepszych mężów, narzeczonych, chłopaków, a nawet kolegów.

Prezent dla dziewczyny to wyzwanie przede wszystkim dlatego, że facet musi zainteresować się czymś, co jest mu całkowicie obce i czego nie rozumie. Bo czy ktoś pojął, jak działa kobieca psychika?

Bez paniki


BRAK POMYSŁU
NA PREZENT?
Po tym nieco szowinistycznym wstępie, przejdźmy do konkretów. Po pierwsze, warto zachować spokój i podejść do sprawy rzeczowo. W zależności od tego, na jaką okazję kupujesz prezent, musisz wyznaczyć sobie budżet i zastanowić się, gdzie wybrać się na zakupy.

Zanim pójdziesz do sklepu i wybierzesz coś pod wpływem impulsu, rozejrzyj się po internecie, sprawdź któryś z wielu internetowych sklepów z prezentami. Będziesz miał rozeznanie w temacie.

Co może jej się spodobać?

Wybierając prezent pamiętaj, że musi się on podobać Jej, a nie Tobie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że podskakujące pluszowe penisy są bardzo śmieszne, ale być może Twoja dziewczyna nie będzie tego samego zdania.

Po prostu, wyobraź sobie moment, w którym dajesz jej dany prezent. Zastanów się, jak może zareagować, co powiedzieć, co poczuć. Tańczący penis na rocznice ślubu to pewna katastrofa...

Zastanów się, co sprawia jej przyjemność

Jeśli znasz Ją dobrze, będzie Ci łatwiej. Zastanów się, jakiej słucha muzyki, jakie książki czyta, jak się ubiera. Pod tym kątem dobieraj prezent. Pamiętaj, że musi on sprawiać przyjemność Jej, a nie Tobie. Odpadają wszystkie prezenty, z których bardziej skorzystasz Ty, a nie ona (np. bardzo popularne gry komputerowe).

Kwiaty zawsze na czasie

Kwiaty są dobre na każdą okazję. Jako samodzielny "prezent" albo jako dodatek do właściwego podarunku. Dowiedz się, jakie lubi najbardziej, a będzie wniebowzięta.

Innego rodzaju standardy również są mile widziane - w zależności od budżetu zastanów się nad czekoladkami, maskotkami, perfumami czy biżuterią. Alkohol kupujemy w prezencie raczej facetom.

Nie stąpaj po niepewnym gruncie

Nie kupuj prezentów, na których się nie znasz. Przy bardziej skomplikowanych kosmetykach czy kobiecych ubraniach na pewno się pogubisz. Nie bądź zbyt ambitny - mina kobiety, której kupić bluzkę o trzy rozmiary za dużą z całą pewnością jest bezcenna, ale nawet nie wyobrażaj sobie, co byłoby potem.

Poradź się kobiety

Doskonałymi doradcami w sprawie prezentów dla kobiet są właśnie kobiety. Jeśli sam nie radzisz sobie z wyborem, po prostu poproś o pomoc koleżankę. Rzeczy trudne staną się proste, zagadki nie do rozwiązania rozwiążą się same.

A przede wszystkim, nie stresuj się


BRAK POMYSŁU
NA PREZENT?
Pamiętaj, że obdarowywanie prezentem ma być przyjemnością dla obu stron. Nie stresuj się, nie nakręcaj przesadnie, podejdź do całej sprawy poważnie, ale jednocześnie na luzie.

Pamiętaj, żeby nie przesadzać z budżetem. Zbyt drogi prezent może wprawić kobietę w zakłopotanie, szczególnie na początku znajomości.<<< powróć do strony głównej działu PodrywDowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności