Artykuły w dziale
Podryw

Jak sprawić przyjemność mężczyźnie?
Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Jak sprawić przyjemność mężczyźnie? Pomysły na randkę, które ucieszą mężczyznę

Znalezienie niebanalnego pomysłu na randkę wcale nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Szczególnie, jeśli chcesz zaskoczyć swojego ukochanego. Nie martw się jednak – przedstawiamy ciekawe pomysły na randkę, podpowiadamy, gdzie zabrać faceta.Romantyczna kolacja

Brzmi jak banał, prawda? Romantyczna kolacja to pierwsze, o czym pomyślą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Można jednak w prosty sposób sprawić, że nabierze zupełnie innego charakteru.

Po pierwsze, spędźcie ten wieczór w domu, a nie w restauracji. Wbrew pozorom konieczność ubierania formalnego stroju i siedzenie w gronie innych ludzi nie dla każdego jest kwintesencją romantyczności. Podczas takiej kolacji łatwiej też o atmosferę intymności, przy jednoczesnym zachowaniu swobodnego charakteru spotkania.

A po drugie, sama przygotuj jedzenie. Uwierz nam, że każdy mężczyzna doceni, jak kobieta dla niego gotuje. Tylko zapomnij o sztandarowych daniach. Zastanów się, jaką kuchnię najbardziej lubi Twój facet i wybierz z niej danie, które go zaskoczy.

A jeśli dalej nie jesteś przekonana do wspólnej kolacji, to pomysły na randkę, które sprawią przyjemność mężczyźnie, znajdziesz w serwisie narandce.pl – tam dostępne są artykuły będące potwierdzeniem naszej tezy.

Gokarty, tunel aerodynamiczny, park linowy – niebanalne pomysły na randkę

Wolisz zorganizować randkę w terenie? To nic trudnego! Gokarty rozbudzą w mężczyznach ducha rywalizacji, tunel aerodynamiczny stanowi oryginalną atrakcję, a park linowy będzie wspaniałą zabawą dla Was obojga.

Możesz też zaplanować randkę związaną z jego zainteresowaniami. Wtedy nie dość, że będzie to dla niego interesujące, to jeszcze dasz mu się wykazać. Jednocześnie przyjemność sprawi mu nauczenie Cię czegoś, co dla niego samego jest ważne. Ty musisz być tylko pilną uczennicą, pokazać, że jesteś otwarta na jego hobby. Sukces murowany.

Gry miejskie, terenowe

Wspominaliśmy coś o duchu rywalizacji? Mężczyźni mają to chyba zapisane w genach, dlatego równie dobrym pomysłem jest gra terenowa. Możesz śledzić, kiedy takie zabawy organizowane są w Waszym mieście i w okolicach lub… skorzystać z geocachingu, czyli gier terenowych z użyciem GPS. Polega to na szukaniu skrytek i odnotowywaniu wykonanego zadania w dzienniku odwiedzin. Co zrobić, aby móc wziąć udział w zabawie? Odwiedź jeden z serwisów geocachingowych, gdzie znajdziesz informacje, jak zacząć.

Weekend we dwoje

Jeśli okazja jest specjalna, możesz pomyśleć o randce-niespodziance, czyli weekendzie we dwoje. Może mieć on aktywną formę (chodzenie po górach, zwiedzanie europejskich miast) lub leniwą (weekend w ośrodku SPA). Choć ta druga opcja brzmi bardzo „kobieco”, to tak naprawdę żaden mężczyzna nie pogardzi dwoma dniami relaksu, spędzonymi w pięknym otoczeniu. A jeśli dodać do tego jacuzzi czy saunę, to brzmi jak randka idealna.

Pomysł na wieczór we dwoje

Czasami jest tak, że nie macie czasu ani siły nigdzie wychodzić. Czy to oznacza, że musicie od razu spędzić wieczór przed telewizorem lub komputerem, każde z osobna? Oczywiście, że nie! Randkę można przygotować naprędce, w domu. Tylko trzeba mieć jakieś atrakcje w zanadrzu. I tu odpowiedzią mogą być gry planszowe dla dwojga. A tych jest naprawdę sporo, mogą być strategiczne, kreatywne lub skierowane typowo dla par. I czas przy nich leci bardzo szybko.Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności