Artykuły w dziale
Podryw

Jak sprawić przyjemność mężczyźnie?
Najpopularniejsze portale randkowe
Jak poderwać dziewczynę
Jak poderwać chłopaka
Wszystko na temat flirtu
Jak nie zepsuć wymarzonej randki
Uwodzenie - pytania i odpowiedzi
Prezent dla dziewczyny
Prezent dla chlopaka
Wiersze miłosne
Piosenki o miłości
Walentynki
Serwisy matrymonialne
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Najpopularniejsze portale randkowe w Polsce? Jak wybrać najlepszy portal randkowy?

Jesteś singlem i szukasz swojej drugiej połowy? Pomóc Ci w tym mogą portale randkowe. Jak jednak wybrać najlepszy serwis? Gdzie opłaca się założyć konto? Poniższe wskazówki rozwieją Twoje wątpliwości.Wybierasz portal randkowy? Na to zwracaj uwagę!

Decydując się na nawiązywanie znajomości za pośrednictwem portali randkowych, warto mieć na uwadze kilka spraw. Randki online cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością, a poszukiwanie partnerki czy partnera w sieci stało się dzisiaj normą. W internecie pojawia się coraz więcej portali randkowych, dlatego wybór odpowiedniego serwisu nie jest wcale taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Najistotniejszymi czynnikami, które trzeba mieć na względzie, są:

  • ilość zarejestrowanych użytkowników – im więcej użytkowników korzysta z danej strony, tym wyższe prawdopodobieństwo znalezienia interesującej osoby, z którą można się umówić,
  • skuteczność – liczba par skojarzonych przez serwis to ważny czynnik świadczący o jego efektywności,
  • nawigacja serwisu – wygodne, intuicyjne poruszanie się po stronie to element zachęcający do korzystania z usług portalu,
  • ceny – niektóre serwisy randkowe są dostępne całkowicie za darmo, inne zaś pobierają opłaty za swoje usługi; liczy się nade wszystko stosunek ceny do jakości,
  • opinie – zanim założysz konto, sprawdź opinie na temat wybranego serwisu, jego pozycje w rankingach itp.

TOP3 – najpopularniejsze portale randkowe

Poniższe zestawienie prezentuje najlepiej notowane i najchętniej odwiedzane portale randkowe w Polsce. Zestawienie bazuje na informacjach na stronie http://rankingportalirandkowych.pl/ranking-portali-randkowych-aktualizacja-2017/

1. Sympatia

Serwis istnieje od 2002 r. Skupia przeszło 6,5 mln użytkowników. Jest organizatorem wielu spotkań, warsztatów i wykładów. Przygotowuje liczne badania i eksperckie opracowania dotyczące singli w Polsce – przykładem takich inicjatyw jest akcja „Pokolenie singli” zorganizowana w 2017 r. Rejestracja w portalu jest darmowa. Koszt abonamentu jest uzależniony od czasu jego trwania – cena za abonament 12-miesięczny wynosi ok. 80 zł.

2. eDarling

Portal został założony w Niemczech w 2009 r., w Polsce obecny jest od 2010 r. Posiada 13 mln użytkowników w całej Europie. Rejestracja jest bezpłatna – podobnie jak członkostwo, test osobowości oraz konto w podstawowej wersji. Korzystanie z pełnych możliwości serwisu jest możliwe po wykupieniu abonamentu na 3, 6 lub 12 miesięcy. Zobacz więcej o Edarling.

3. Badoo

Jest to portal społecznościowy, który w 2006 r. uruchomił system randkowy adekwatny do potrzeb globalnej społeczności. Zrzesza ponad 245 mln użytkowników i wyróżnia się dużą funkcjonalnością – niejednokrotnie określany jest mianem najlepszego na świecie portalu randkowego. Rejestracja jest bezpłatna. Pełen pakiet usług dostępny jest po wykupieniu abonamentu.Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności