Artykuły w dziale
Z życia wzięte

Ryzykowna niespodzianka
Nietypowe oświadczyny
Skąpstwo bez granic
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Skąpy mężczyzna

Oszczędność to cnota. Ludzie, którzy są w stanie rozsądnie gospodarować swoim majątkiem, zwykle osiągają więcej niż inni.

Czasami jednak oszczędność zmienia się w obsesję, chorobliwe skąpstwo, które zamienia w parodię nie tylko życie samego skąpca, ale też jego najbliższego otoczenia.

Trudno żyć ze skąpcem

Stałe przebywanie z osobą chorobliwie oszczędną to koszmar. Skomplikowane triki, podstępne machinacje, czasochłonne zabiegi, które służą zaoszczędzeniu paru groszy... Każdy, kto osobiście miał do czynienia ze skąpcem, wie jak to wygląda.

Skąpiec nie zna wstydu. Nie będzie się wstydził tego, że jest sknerą. Skąpiec nie myśli też logicznie. Aby zaoszczędzić śmieszne pieniądze, będzie tracił długie godziny, co przecież wcale się nie opłaca.

Ranking na największego skąpca?

Przykładów postępowania sknerusów są setki, jeśli nie tysiące. W polskim internecie krąży ich tak wiele, że w tak krótkim artykule nie dałoby się streścić nawet tych najlepszych.

W zamian za to, podamy Wam link do największego chyba zbioru tego typu, opublikowanego na forum dyskusyjnym serwisu gazeta.pl. Oto link:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=72618380&a=72618380

Uwaga, wątek ma kilkaset wiadomości. Lektura na długie godziny gwarantowana. Życzymy miłej zabawy!<<< powróć do strony głównej działu Z życia wzięteDowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Manipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności