Artykuły w dziale
Życie intymne

Jak pielęgnować namiętność na odległość
10 najdziwniejszych fetyszy
Czy i jak stosować lubrykanty
Czy rozmiar ma znaczenie
Walczymy o sprawność seksualną
Jak podnieść temperaturę w sypialni
Chirurgia intymna - labioplastyka
Czym jest kamasutra
Jak sie całować
Feromony - prawda czy mit?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Jak podnieść temperaturę w sypialni

Wasz związek trwa już trochę czasu i pomału zaczyna wam się wydawać, że jego temperatura spada. Czujecie, że nic was już nie może zaskoczyć, a każde spotkanie w sypialni wygląda dokładnie tak samo. Macie wrażenie, że nie możecie już liczyć na żadne zmiany, odmiany, na żadne nowości. Zaczyna być po prostu nudno, a to powoduje, że trochę oddalacie się od siebie i staje się wobec siebie coraz bardziej chłodni. Trzeba coś zrobić, trzeba zadziałać, zanim ten ogień w was całkowicie wygaśnie i nie będzie już żadnych szans na to by uratować waszą intymną relacją. Oczywistym jest bowiem, że im bardziej się od siebie oddalicie, tym trudniej będzie do siebie powrócić.

Sposobów na podniesienie temperatury w sypialni jest kilka, ale najważniejsze jest to, żebyście oboje chcieli tego samego. Jeżeli tak jest, to już w zasadzie jesteście na dobrej drodze do tego by poprawić waszą sytuację. Na początek, warto się trochę zaskoczyć. Prawdopodobnie jesteście ze sobą już tak  siebie znowu niespodzianką i zaskoczeniem, to automatycznie podniesie temperaturę waszego związku i sprawi, że zaczniecie być siebie bardziej ciekawi. Także zacznijcie robić sobie wzajemnie niespodzianki, ale też zmieniajcie swoje rutynowe czynności, czy rutynowe zachowania. Niech nie będą takie oczywiste i przewidywalne. Niech niosą ze sobą odrobinę niepewności. To jednak dopiero pierwszy krok.

Drugim krokiem powinno być zrobienie czegoś nowego razem. Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że gdy robicie cały czas to samo, nadal jesteście dla siebie przewidywalni. Gdy zrobicie razem coś całkiem nowego, nie wiecie, jak będziecie w tej sytuacji reagować, jak się zachowacie, nie wiecie czego się spodziewać. To podnosi wzajemne zainteresowanie, pobudza adrenalinę, powoduje, że robi się zdecydowanie znacznie ciekawiej. To, co możecie zrobić właśnie razem, to na przykład wykorzystać różnego rodzaju akcesoria erotyczne od eRozkosz. Z jednej strony jest to doskonała inspiracja do nowych zabaw. Można się na nowo intymniepoznać. Jednocześnie jest to właśnie urozmaicenie, które zapewni wam pewne podniesienie atmosfery w sypialni. Dzięki akcesoriom możecie zastosować rozwiązania, których wcześniej nie wykorzystywaliście. Możecie wzajemnie odkrywać swoje ciała w sposób całkowicie odmienny niż dotychczas wykorzystywany. To idealny sposób na podniesienie temperatury. Tym bardziej jeżeli jest to coś, czego dotąd nie robiliście. Takie zabawy sprawią, że poczujecie się tak, jakbyście się na nowo poznali.

Warto też zrobić dla siebie kilka miłych, przyjemnych gestów, nie koniecznie już zaskakujących i niespodziewanych, ale po prostu takich, które pokażą wam, że jesteście dla siebie na wzajem ważni.

Sprawdzone sposoby na niesamowite wrażenia
>>> Sprawdź ofertę, kliknij tutaj <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności