Artykuły w dziale
Oświadczyny i ślub

Sala weselna - marzenia kontra rzeczywistość
Restauracja czy sala weselna
Wesele tematyczne
Jak się oświadczyć
Formalności ślubne krok po kroku
Wybór sali weselnej
DJ czy zespół na wesele?
Fotograf i kamrzysta na wesele
Torty weselne
Sklep ślubny - warto skorzystać?
Zaproszenia ślubne - robić czy kupić?Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Tort na wesele

Wprowadzenie tortu to niewątpliwie kulminacyjny moment każdego wesela. Choć niektórzy goście nie potrafią doczekać do tego momentu w pożądnym stanie, warto zadbać o to, aby tort zapierał dech w piersiach, a przede wszystkim, aby dobrze smakował.

Do wyboru, do koloru

Rynek cukierniczy w Polsce oferuje tak szeroki zakres produktów, że od wybierania tortu na wesele można dostać zawrotu głowy. Najgorzej mają ci, którzy postanowili spróbować tortów z różnych cukierni, żeby wybrać ten najlepszy - kilka kilo więcej gwarantowane!

Choć nie warto wyboru tortu na wesele traktować obsesyjnie, nie zaszkodzi zadbać o to, aby pasował on do charakteru imprezy, do menu, do rodzaju podawanego alkoholu itd.

Ryzykowne może też okazać się zbyt oszczędne wyliczenie ilości zamówionego tortu. Lepiej po imprezie dokarmić nim sąsiadów, kelnerów i całą rodzinę, niż świecić oczami przed gośćmi, dla których zabrakło kilku kawałków.

Wprowadzenie tortu

Sam moment wprowadzenia tortu też można zaaranżować w interesujący sposób. W standardzie obecnie znajduje się już wjazd z tortem, w którym znajdują się zimne ognie lub inne fajerwerki.

Granice w tym miejscu wyznacza wyobraźnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby trochę zaszaleć. (uwaga dla panów młodych - roznegliżowana modelka wyskakująca z tortu to pomysł doskonały, ale może nie spodobać się Szanownej Małżonce).<<< powróć do strony głównej działu Zaręczyny i ślubManipulacja towarzyszy nam każdego dnia. Bez przerwy wywiera na nas wpływ reklama, manipulują nami bliscy, znajomi, współpracownicy. Dowiedz się, jak nie dać się zmanipulować i osiągać zawsze to, czego chcesz.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

Dowiedz się, jak zrozumieć mężczyznę. Poznaj metody, które pozwolą Ci utrzymywać udane relacje z mężczyznami. Koniec z konfliktami, brakiem zrozumienia i kłótniami.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności