Artykuły w dziale
Oświadczyny i ślub

Sala weselna - marzenia kontra rzeczywistość
Restauracja czy sala weselna
Wesele tematyczne
Jak się oświadczyć
Formalności ślubne krok po kroku
Wybór sali weselnej
DJ czy zespół na wesele?
Fotograf i kamrzysta na wesele
Torty weselne
Sklep ślubny - warto skorzystać?
Zaproszenia ślubne - robić czy kupić?Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Tematyczne wesele – o czym należy pamiętać?

Moda nas otacza i jest z nami powszechnie na każdym kroku. Objawia się we wszystkim – od ubioru jaki dzisiaj na sobie masz, po technologiczne nowinki czy najważniejszy dzień w Twoim życiu – wesele. Przez ostatnie lata można zauważyć zmieniającą się modę panującą na weselach – w strojach Pani, Pana Młodego i całokształcie charakteru wesela. Fotografia ślubna na takich weselach prezentuje się naprawdę oryginalnie i jest to wspaniała pamiątka dla wszystkich którzy uczestniczyli w tym dniu.

Górę zaczęły brać tematyczne zabawy, dzięki czemu Para Młoda może pokazać swoje upodobania, swoje hobby. Jeśli myślicie o zorganizowaniu tematycznego wesela, zapraszamy do poradnika, na czym trzeba się skupić jak i o czym pamiętać podczas ustaleń.

Pierwszym krokiem jaki trzeba podjąć to wspólna decyzja, jaki styl przypadł Wam najbardziej do gustu i jak chcecie to pokazać. Ważne! Należy pamiętać, że po wybraniu jednego pomysłu pozostać przy nim w pełni, nie mieszając już innych ze sobą. A jakie pomysły mogą się wybrać trafione? Może macie ulubioną dekadę – np. lata 20 czy 50 minionego wieku? Jeśli uwielbiacie przyrodę i wszystko co swojskie – pokochacie styl rustykalny, gdzie królują polne kwiaty, drewno, kamień i słowiańskie korzenie. Może to być nawet Wasz ulubiony film, czy miejsce na Ziemi – decyzja należy wyłącznie do Was.

Gdy już zdecydujecie wspólnie o pomyśle na wesele, pora sięgnąć do inspiracji. Niezależnie od tego, czy wesele organizujecie sami, czy pomaga Wam profesjonalna firma - inspiracje są niezbędne by nakreślić wyraźnie co ma się pojawić na sali weselnej. A gdzie szukać inspiracji? Oczywiście w internecie! Jest tego naprawdę sporo więc warto poświęcić czas by wizja wesela została wyraźna.

Poinformowanie gości – już przy zaproszeniach warto oddać namiastkę klimatu jaki będzie podczas wesela. Pomoże to w nastawieniu gości. Pamiętać należy o kwestii, czy chcecie by goście dopasowali stroje do Waszej uroczystości – trzeba będzie o tym koniecznie poinformować. W tym celu wytłumaczcie w dwóch zdaniach jak będzie wyglądała uroczystość i jak najlepiej się do niej dopasować. Im większa liczba „przebranych” gości, tym bardziej niepowtarzalne wrażenie. Na zdjęciach ślubnych efekt będzie podwójnie zadowalający. Przykłady tematycznych wesel możecie zobaczyć na naszej stronie www – wideofilmowanie.<<< powróć do strony głównej działu Z życia wzięteUdane wesele bez tajemnic
>>> Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności