Artykuły w dziale
Życie intymne

Jak pielęgnować namiętność na odległość
10 najdziwniejszych fetyszy
Czy i jak stosować lubrykanty
Czy rozmiar ma znaczenie
Walczymy o sprawność seksualną
Jak podnieść temperaturę w sypialni
Chirurgia intymna - labioplastyka
Czym jest kamasutra
Jak sie całować
Feromony - prawda czy mit?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Rozmiar ma znaczenie?

Niezadowolenie z rozmiaru swojego przyrodzenia wykazuje bardzo duże grono mężczyzn. Wielu Panom wydaje się, że to właśnie długość penisa odpowiada za zadowolenie partnerki podczas stosunku. Seksuolodzy mają jednak całkowicie odmienne zdanie na ten temat. Czy zatem rozmiar faktycznie ma znaczenie?Odpowiedź na te pytanie jest trudna, bowiem – z jednej strony głębokość kobiecej pochwy oscyluje w granicach 10 centymetrów, z drugiej zaś – istnieje przekonanie, że zadowolenie partnerki rośnie wraz z rozmiarami penisa. Czy owa teza jest słuszna?

Doktor Francken i jego badania

W 2002 roku doktor Francken wraz ze swoim współpracownikami przeprowadzili badanie w którym udział wzięło 375 aktywnych seksualnie kobiet. Panie miały za zadanie odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących męskiego przyrodzenia.

Finalnie, ankiecie poddało się zaledwie 170 kobiet (mniej niż połowa). Tylko 21% ankietowanych uznało długość penisa za ważną. Z kolei 32% stwierdziło, że grubość jest istotna.

Na podstawie tych wyników, Francken stwierdził, że lekka rozbieżność w wynikach dotyczących grubości i długości penisa to wynik wpływu tych atrybutów na satysfakcję seksualną kobiety. Według doktora, grubość ma znacznie większy wpływ na doznania kobiety.

W opublikowanych wynikach, zaznaczył również, że ze względu na dosyć małą próbę badawczą do wyników należy podchodzić z lekkim dystansem.

Rozmiar członka w oczach mężczyzn

W 2005 roku amerykańscy naukowcy zapytali reprezentatywną grupę mężczyzn o zadowolenie z wielkości ich penisa. Niemal połowa ankietowanych odpowiedziała, że ich penis jest za mały! Jednocześnie, w tym samym badaniu udział brały kobiety. Spośród nich tylko 6% uznało, że penis partnera jest zbyt mały.

To badanie pokazuje, jak duże różnice w postrzeganiu wielkości członka występują w myśleniu kobiet, jak i mężczyzn. Czy można zatem powiedzieć, że Panowie całkiem niesłusznie przejmują się gabarytami swojego penisa?

Problem mikropenisa rozpoczyna się w momencie, kiedy we wzwodzie penis jest krótszy niż 7-8 centymetrów. Wówczas istnieje ryzyko, że podczas stosunku kobieta nie osiągnie satysfakcji seksualnej.

Mikropenis – problem, który można rozwiązać

Mikropenis to wada rozwojowa narządów płciowych. Prącie ma prawidłowy kształt i spełnia swoje funkcje, ale jest mniejsze o co najmniej 2,5 odchylenia standardowego. Według seksuologów, mikropenis to prącie o wymiarach nie przekraczających 7-8 centymetrów we wzwodzie.

Mikropenis to choroba, którą można wyleczyć. Najczęściej stosowaną formą jest podanie hormonów – androgenów, gdyż to właśnie ich niedobór jest przyczyną tej dolegliwości.

Istnieją także inne sposoby na powiększenie penisa, między innymi:

Przed rozpoczęciem terapii powiększającej penisa warto skonsultować się z seksuologiem.

Po więcej informacji na temat naturalnych metod powiększania penisa zapraszamy na stronę producenta tabletek: memberxxl.pl.

Sprawdzone sposoby na niesamowite wrażenia
>>> Sprawdź ofertę, kliknij tutaj <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności