Artykuły w dziale
Udany związek

5 zasad udanego związku
Granice tolerancji w związku
Polskie randki w Irlandii
Prezent dla faceta
Czym jest miłość
Jak powiedzieć "kocham cię"
Przyjaźń w związku
Zazdrość - zdrowy objaw czy choroba?
Dlaczego zdradzamy?
Życie w samotności
Jak zakończyć związek
Czy warto się mścić?
Pomóż nam tworzyć tę stronę:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz tworzyć z nami ciekawą stronę o uwodzeniu, miłości i życiu w zwiąku. Czekamy na wszystkie pomysły, sugestie i uwagi. Napisz do nas na adres: sparowani@sparowani.netWypróbuj darmowe fragmenty ebooków!


Sekrety udanego związku

Życie w związku bywa piękne, ale potrafi też doprowadzić człowieka na skraj załamania nerwowego.

Prawdziwy związek to nie kwiatki, serduszka i cukierki. Życie jest dużo bardziej skomplikowane i subtelne niż wenezuelskie telenowele o miłości.

Postaramy się w tym dziale sensownie opisać i te radosne, i te bardzo smutne strony życia z drugą osobą.

Co znajdziecie w tym dziale?

5 zasad udanego związku - czy na portalu randkowym można znaleźć partnera do poważnego związku?

Granice tolerancji w związku - czyli o tym, na ile możemy sobie pozwolić, żeby związek trwał szczęśliwie...

Polskie randki w Irlandii - mimo dużej liczebności Polaków w Irlandii wiele osób czuje się tam samotnie, nie zna nikogo i ma trudności z zaaklimatyzowaniem się na miejscu...

Prezent dla faceta - Bez względu na okazję, której towarzyszą, prezenty powinny być zawsze przemyślane i dobrane indywidualnie. Kupowanie prezentów na zapas nie ma sensu, a kupowanie czegokolwiek jest zupełnym nieporozumieniem...

Czym jest miłość - jak odróżnić miłość od zauroczenia, czym tak naprawdę jest prawdziwa miłość i w jaki sposób jej szukać, żeby nie wpaść w tarapaty.

Miłość wieczna a prawa termodynamiki - gdy jesteśmy świeżo zakochani, wierzymy, że ten stan będzie trwał zawsze. Aż, tu pewnego dnia nasza wizja pęka jak bańka mydlana.

Jak powiedzieć "kocham cię" - niektórzy z nas mówią "kocham cię" sto razy dziennie, inni nie są w stanie wydusić tych prostych słów przez całe swoje życie. Dlaczego tak jest?

Przyjaźń w związku - przyjaźń to fundament niemalże każdego poważnego związku, nie tylko tego czysto koleżeńskiego. Wiele par zapomina jak ważne jest to, żeby druga połówka była także prawdziwym przyjacielem.

Zazdrość - zdrowy objaw czy choroba? - zazdrość to naturalny mechanizm, głęboko zakorzeniony w psychice człowieka. Czasem jednak prawie nie występuje, a czasem przybiera wręcz nienormalne formy.

Dlaczego zdradzamy? - zdrada dla zdradzanego to jedna z największych możliwych tragedii. Zdradzający uzasadniają ją na wiele sposobów. Warto zadać sobie pytanie, dlaczego tak często ranimy swoich bliskich.

Życie w samotności - samotność to dla wielu ludzi prawdziwy dramat. Strach przed życiem w osamotnieniu sprawia, że szukamy drugiej połówki. Niestety, czasem znajdujemy coś zupełnie innego.

Jak zakończyć związek - z wielu różnych powodów jesteśmy zmuszeni przerywać trwanie naszych związków. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak trudne to zadanie. Warto zrobić to zgodnie z kilkoma cennymi wskazówkami.

Czy warto się mścić? - chęć zemsty to naturalny odruch osoby zranionej. Często chcemy się mścić na naszych ex. Ale czy naprawdę warto?Dowiedz się wszystkiego o zdradzie
>>> Kliknij tutaj, aby sprawdzić ofertę <<<
© sparowani.net - kontakt | o serwisie | polityka cookies | polityka prywatności